Wing-Tsun.org
Wing Tsun Nedir?Wing Tsun'un TarihiEscrima Nedir?WT TeknikleriFotoğraf Galerisi WT Linkleri WT ile ilgili yazılar WT ile ilgili haberler Türkiye'deki WT okulları Kim Kimdir?
 

Wing-Tsun.org AnasayfaZiyaretyçi DefterimizSi-hing Zeki ORALMail adresimizWTWTwtwtwtwtwtwt

WT ile ilgili Haberler- Duyurular -Çalışmalar

WT için Etkili Reklam Nasıl Olmalı?

WT nin Türkiye'de tanıtılması ve yaygınlaştırılması ancak etkili ve güzel reklamlarla,sunumlarla olabilir. Bu faaliyetler gösteriler,el broşürleri,radyo reklamları, afişler olabilir. Bu konudaki çalışmalarınızı bizimle paylaşırsanız herkese kolaylık sağlamış olursunuz. Buraya kendi hazırladığım WT reklamını koydum.

WT El broşürü (küçük Boy-Word Dosyası)-- İndirin
WT El broşürü (Büyük Boy-Word Dosyası)-- İndirin
WT El broşürü (Radyo Reklamı-Word Dosyası)-- İndirin

 

Sifu Thomas Braun'dan Nefis bir Wing Tsun Kasedi.

thomas.jpg (47266 bytes)  SİFU THOMAS BRAUN’DAN “DÖVÜŞ”

  3. ÖD (öğretmen derece) Sifu Thomas Braun, öğrencileri ile Avcı WT’nin nasıl etkili ve mükemmel olduğunu herkese gösteriyor. 
  Uzun yıllardır Sifu Salih Avcı ile çalışan Sifu Thomas Braun, WTEO Düren akademisinin de yöneticisidir. Gösterilerde, budogalalarda, thai ve kick boks galalarda, TV’de çok sık görülen Sifu Thomas Braun aynı zamanda Sifu Salih Avcı’nın gösteri grubunun da üyesidir.

Videosunda her türlü saldırıya karşı, çok tehlikeli ve şiddet kullanmanın kaçınılmaz olduğu bir zamanda Avcı WT’nin nasıl karşılık verdiğini gösteriyor. WTEO’nun temel öğeleri etkili, gerçekçi, fonksiyonel kavramları bu video ile net şekilde gözler önüne seriliyor.

Yarım saat süren Video da, gerektiğinde ağır çekimler yapılarak, çok seri gelişen ve farkedilemeyen atakların daha net görülmesi sağlanıyor.

 Wing Tsun ’un gerektiğinde ne kadar tehlikeli olabileceği ve ne mükemmel olduğu bu video ile herkesin kolayca anlayabileceği hale gelmiş.

 


WT ile ilgili CD'ler..
1- Sifu Salih AVCI ve Sihing Zeki ORAL'ın Düzce'deki gösterisi ve seminer çalışmaları CD si
2- Sihing Hasan AKIN'ın WT gösteri CD si.
3-
4- 
CD'ler VCD formatındadır.Temin etmek isteyenlerin arkadaşlarımızın Sihing Zeki ORAL ile temasa geçmeleri rica olunur.

 

      

      

 

 

 
Wing-Tsun hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için Mail listemize üye olun.

Powered by groups.yahoo.com