Wing-Tsun.org
Wing Tsun Nedir?Wing Tsun'un TarihiEscrima Nedir?WT TeknikleriFotoğraf Galerisi WT Linkleri WT ile ilgili yazılar WT ile ilgili haberler Türkiye'deki WT okulları Kim Kimdir?
 

Wing-Tsun.org AnasayfaZiyaretyçi DefterimizSi-hing Zeki ORALMail adresimizWTWTwtwtwtwtwtwt

Webmaster
SİHİNG Zeki ORAL
   1973 yılında Düzce'nin Hacıkadirler Köyünde doğdum. İlköğrenimi tamamladıktan sonra Liseyi Düzce lisesinde okudum. Bu sırada Düzce'de özel bir yurtta kalıyordum. 1988 yılında 88 yılının Avrupa Kung-Fu Şampiyonu olan Hocam Adem YURTKURAN , Düzce'de Wu-Shu Kung-Fu salonu açmıştı. O sıralar Lise 2 sınıftaydım. Her gün 3 saat hızlandırılmış programlara katılarak 1993 yılına kadar Wu Shu Kung-Fu dan Siyah kuşak almaya hak kazandım. Bu stilde ayrıca bir Bölge 3.cülüğü bir de Türkiye 2.ciliğim vardır.

   1990 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandım. Bir grup öğrenciye ders veriyordum. 1993 yılında Wing Tsun ile tanıştım. İlk Sihing lerim Yılmaz Şimşek ve Mustafa Gedikli idi. Antremanlara hiç ara vermeden devam ettim.1995 yılında üniversiteyi bitirdiğimde 6. düzeyi almıştım.

    Sifu Salih AVCI'dan görev yaptığım BOLU 'da grup kurma izni almıştım.Bolu ve Düzce'de bir süre Wing Tsun dersleri verdim.Sifu Salih AVCI bizzat BOLU ve DÜZCE 'ye gelerek buralarda çeşitli gösteriler düzenledi. Yerel TVler ve basın da davet edildi..

 

Düzce' WT grubu

 Fotoğraflarım için tıklayın.

Bana ulaşmak için:

E-mail: zeki0ral@zeki0ral.com

Web: www.zekioral.com

 

 

 

 

 

 

 

Wing-Tsun hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için Mail listemize üye olun.

Powered by groups.yahoo.com